| harim112 a întrebat:

cred ca toata lumea a auzit de internetul ascuns ( partea neagra a internetului) eu nu stiu foarte multe despre acest subiect ma puteti ajuta voi explicandumi cum functioneaza acesta si cum poti intra pe el.

Răspuns Câştigător
| liviu890 a răspuns:

Iti trebuie un browser de internet mai "special", oricum nu prea ai ce sa gasesti asa de interesant pe acolo, doar chestii "ilegale"...

2 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Daca te referi la modul de a intra pe net fara sa iti intre site-urile accesate in istoric atunci apasa ctrl+shift+n

| RAY a răspuns:

Ce parte intunecata de cand intri esti urmarit de provider si de fiecare site care intri, totul e arhivat, orice urma care o lasi, e mai rau ca in epoca comunista, acelasi lucru e pe orice device, faza cu partea intunecata a netului depinde de tine pe unde navighezi