| LanguageMaster a întrebat:

Ce este o casă părintească?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar te plictisesti rău! Stii foarte bine ce este casa părintească. In caz de nu stii, recomand Sp 9.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O casa in care se vinde zarzavat.
Tu incerci sa fii singur in top 5 intrebari tampite?

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

M-a convins demult si pe mine cu intrebarile astea.

| johnnny123 a răspuns:

Eu sunt complet nedumerit de modul in care functioneaza creierul tau. Ba pui intrebari care necesita studii juridice, ba pui intrebari pe care le-ar pune un copil de 4 ani.

Serios acum, tu ti-ai facut vreodata un consult de specialitate?
Pentru ca nu este un comportament normal.

| Werrich a răspuns:

O casa ce nu se vinde, boss! De unde si cantecul "Casa parinteasca nu se vinde"

| Werrich a răspuns:

Casa in care ai jucat Fortnite prima data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa unde te naşti şi copilăreşti. Casa pe care n-o vei uita niciodată şi unde te vei întoarce iar şi iar. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leagănul copilăriei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E casa in care te-au adus parintii, dupa ce ai venit de la spital cand te-ai nascut, si te-au spalat cu Dalin.

| Evaluator a răspuns:

Casa parintilor cuiva.

| Dia37Andreea a răspuns:

Casa parintilor tai, locul in care ai crescut cand erai copil