| 1Mihai1 a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru muschii de la spate?

Răspuns Câştigător
| Robieski a răspuns:

Abdomene! Si te ajuta si la burta! Abdomene sunt alea care te intinz pe burta/spate si trebuie sa-ti mainele la ceafa si sa te tina cineva de bicioare (sa se puna pe ele) si tu daca stai pe burta trebuie sa te cat poti mai sus cu tot de la sold in sus iar daca stai pe spate (aste-as mai usoare) tot trebuie sa te tina cineva de picioare si sa te duci cu capul pana esti pararel cu burta in sus!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Robieski):

Ce treaba au abdomenele cu spatele?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

- tractiuni, cu priza pronatie sau supinatie -- ramat cu haltera sau gantere
- indreptari cu haltera

Abdomene nu au nicio treaba cu muschii spatelui

| Robieski a răspuns:

Merci!

| 1Mihai1 explică (pentru Robieski):

Cu placerewinking (ma tin de promisiune)

Întrebări recente