| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Ce explicatie ati avea pentru cuvintele pitipoanca si cocalar? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| NuDauFunda a răspuns:

Acuma sigur, exista pitipoance si pitipoance. Unele au si ceva in cap, altele nu. Faptul ca te-ai abtinut de la a-mi adresa injurii grosolane, spune ceva big grin

10 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Pitipoanca si cocalar = tipi/tipe care incearca sa impresioneze cu lucruri de grad inferior happy

| NuDauFunda a răspuns:

Pai uite. Tu, de exemplu, esti pitipoanca. E usor sa-ti dai seama, n-a trebuit decat sa-ti intru pe facebook.

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru NuDauFunda):

Sa ma pupi in fund, bravo mie tongue

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru NuDauFunda):

Pai daca sunt pitipoanca ce? bravo mietongue ce pot sa spun multumesc de complimenttongue asta ma face mai puternica decat sunt

| NuDauFunda a răspuns (pentru aℓℓ3XAnDry):

Nici nu te-am complimentat, nici nu te-am jignit tongue Mi-am aruncat un ochi peste vreo 3 dintre raspunsurile pentru care ai luat funda; daca nu vedeam facebooku' n-as fi ghicit niciodata ca esti chiar tu piti; la urma urmei fiecare face ce vrea cu viata lui, cred ca-s ultimul om de pe pamant care ar trebui sa judece; multam de funda, desi nu pricep de ce-am primit-o laughing

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru NuDauFunda):

Da da ai dreptate laughing in fond si pana la urma urmei ma doare in banana

| anonim_4396 a răspuns (pentru aℓℓ3XAnDry):

Deci recunosti k ai banana ok. Pitipoanca este acea persoana care o poti vedea si aici:
http://facebook.com/bYhTeR
Si cocalarul este ori iubitul acestei persoane http://facebook.com/bYhTeR ori cum a fost descris mai sus.
Siii trimit cateva din poze la cocalari.com daca nu te superi :).
O seara buna.

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru anonim_4396):

Stai linistita am mai fost acolo rolling on the floor si m-au sters si daca vrei si cauti probleme te rog sa imi spuitonguehappy daca ai bani in buzunar

| NuDauFunda a răspuns (pentru aℓℓ3XAnDry):

Acuma sigur, exista pitipoance si pitipoance. Unele au si ceva in cap, altele nu. Faptul ca te-ai abtinut de la a-mi adresa injurii grosolane, spune ceva big grin

| Sabyynna a răspuns:

Pitipoaca= o fata nebuna dupa atentie, care sa da la toti, umbla dupa baieti, are mai luti iubiti, dar nu face sex cu ei
cocalar= persoana care are un comportament care ne scarbeste, face gesturi obsece in mijlocul strazii si are un vocabular de 2 bani

| cthulhu a răspuns:

Nimeni nu stie mai bine decat oamenii astia:
http://www.youtube.com/watch?v=kOeB7eIdSyA