| 48deOre a întrebat:

Ce faceti cand aveti o zi proasta in care nu reusiti sa faceti ce v-ati propus? Cum va impacati cu ideea?

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ma injectez cu speranța.

Adica imi pun cea mai mare speranța în ziua de mâine, ca va fi una mult mai buna ca cea de azi, altceva nu am ce sa fac, poate sa ma răsfăț cu muzica și putina ciocolata ca să imi mai ridic moralul.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi propun sa am un somn bun de noapte, sa ma trezesc a doua zi foarte dimineata si sa termin ce nu am reusit in ziua precedenta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ies la o tura de alergat intr-un parc. Verdele copacilor ma ajuta oricand

| sammie a răspuns:

Că și mâine este o zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă îmbărbătez, îmi pun muzica, dansez și îmi revin. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma imbarbatez cu speranta ca maine, poate va fi o zi mai buna si voi reusi sa fac ceea ce azi nu am reusit happy

Întrebări recente