| Yamx a întrebat:

Ce faceti cand nu puteti dormi?

6 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Sting lumina si ma uit la televizor, eventual imi fac si un ceai si incet-incet ma ia somnul.Sau te bagi in pat si incepi sa asculti muzica.Asa macar nu te plictisesti si ti se face somn destul de repede.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Demulte ori ascult muzica. melodiile preferate si ma gandesc la cele mai frumoase lucruri care le-am trait.
Iar in caz ca nu adorm incep sa numar pana la 1000 si inapoi...mereu imi iasa faza asta ...de fapt nu stiu sigur pentru ca adorm thinking

| smile4mee18 a răspuns:

Eu una beau o cana cu lapte si miere. Daca nu iti place laptele incearca cu ceai sau ceva de genu'.Eu am probleme cu somnul si laptele cald ma ajuta.tongue

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Dau drumu la tv.laughing
Ma duc sa fumez o tigara.big grin
Ma pun la pc.happy

| Andreiutzu_7322 a răspuns:

Stau pe pc... happy incearca si tu e tare.big grin

| Alinutz9019 a răspuns:

Eu ma uit pe pareti si ma gandesc la ceva frumos pana adorm laughing big grin