| mihaicelsfant a întrebat:

Voi ce faceti cand nu puteti dormi?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ceva ce tine de adulti apoi ma culc

suntserios
| suntserios a răspuns:

9gag

| Andreeush a răspuns:

Stau pe telefon ori ascult muzica ori caut un film la care sa ma uit.

| mihaicelsfant explică (pentru Andreeush):

Daca fac asa chiar ca nu mai dormlaughing

| Andreeush a răspuns (pentru mihaicelsfant):

De ce? Nu crezi ca la un moment dat ti se face somn?

| mihaicelsfant explică (pentru Andreeush):

Nu. asa adorm si mai greulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc PUBG sau ma uit la un film online. Sau la videoclipuri funny pe Facebook.

| wpetterssone a răspuns:

Citesc cărți, îmi aranjez gândurile, fac curățenie în casă, dar mi se întâmplă rar să nu adorm.

| ibaal a răspuns:

Nu facem laughing
stamlaughing
cel mai probabil pe telefon big grin

| Stropdeploaie a răspuns:

Intru pe urmatorul sinte si incep sa fac cativa banuti pentru buzunar. sa nu mai cer de la unul si de la altul.
intra si tu cand nu ai ce face si poti face bani direct de la tine de acasa.Simplu si usor!
http://usmoney.fun/8510718815056/

| mihaicelsfant explică (pentru Stropdeploaie):

Daca ai vre explica-mi mai multe chestii in privathappy mersii