| andrei961234235 a întrebat:

Ce faceti cand prindeti ura pe cineva?

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nimic,incerc sa il evit cat mai mult

| William a răspuns:

Il/o iert.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îl urăsc și atât. E (ca) un sentiment de silă, de dezgust, pe care-l simți pentru cineva...
E trist dacă trebuie să-l (s-o) și accepți prin preajmă, fiindcă, uneori te lovești de situații când nu ai încotro. Dar dacă poți, încerci să te îndepărtezi, măcar cu gândul.

| T0T a răspuns:

Ăl nenorocesc.

| LoveSleep a răspuns:

Îi dau drumul.

| AirănMeidăn a răspuns:

ma abtin
nu vreau inapoi la inchisoare
nu voi lasa istoria sa se repete

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu prea urasc eu pe cineva. Dar daca se intampla sa ma deranjeze cineva il ignor, daca tot continua cu prostia, o flegma-n bot, un sut in dos si la revedere.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu pot spune că urăsc pe cineva, doar că nu-l plac. Pur şi simplu îl/o ignor.

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

II sar la gatlaughing