| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceți când vă simțiți singuri și nu aveți nicio persoană cu care să ieșiți la o plimbare sau orice altceva?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vad un film, ies singur, prind un fùtai, ma joc pe ps4 sau incarc un vlog pe Youtube

| RAY a răspuns:

Ce am vazut si in 29 de ani ani trecuti, ma plimb singur

| Freya1 a răspuns:

Ascult muzica si imi fac planuri.Dar cel mai sigur fac o călătorie de cel putin 100 km pana la prietenul meu la munca si stau până se întoarce acasă.Pe mine ieșirile astea de o oră două la cafea nu ma inveselesc.

| SilentRain a răspuns:

Ori caut sa fac ceva util, ori caut sa sâcâi pe cineva
Dacă am bani e imposibil sa nu găsesc pe cineva carea are chef sa îmi cheltuie bani, când n-am bani nu ieșe nici dracu cu mine laughing

| Plato a răspuns:

Lucrez, citesc, ma uit la seriale/filme, ma joc (pe PS) happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plang de tristete

| CdeMetal a răspuns:

Eu de obicei nu am persoane cu care sa stau, sunt singur, asa ca mai mereu ma joc sau ma uit la un film.

| TristanTzara a răspuns:

Păi, ce fac acum, stau pe internet, mai citesc, mă uit la un film sau ceva pe Youtube, studiez un subiect ce mă interesează; poți găsi stimulare și singură.

| DorelExpertu a răspuns:

Ma vad cu petu de Noroc la 2.5 l din frigider.

| Nyarlathotep a răspuns:

Nu am nevoie de alte persoane sa ies la plimbari, desi am prietena si ma plimb cu ea. Dar cu ea sau fara ea, as iesi la plimbari fara probleme. Nu sufar si nu voi suferi in veci de singuratate.