| alica a întrebat:

Ce faceti fratilor acum? Eu am dormit toata ziua de la petrecerea de aseara si m-am plictisit... dati-mi si mie idei sa nu ma mai plictisesc...laughing daca sunteti treji!

Răspuns Câştigător
| aberu a răspuns:

Daca ai avea o fatuca linga tine nu cred ca te-ai plictisi.

5 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Asculta musica, danseaza tongue da musica la maxim si \dancing

| ÅñdRa a răspuns:

Iesi prin oras... du-te la un suc...plimbate,du-te la patinoar{daca ai in orasu tau}

| kukubau a răspuns:

...sari in sus, puneti piedica, leaga un siret de dinte si trageelaughing

| psihox a răspuns:

Mancati muraturi, cepe crude, ciuperci, lichidul de la varza murata.

| alica explică:

Ms de sfaturi stau in bucuresti si nu imi place nici la patinoar.nici sa dansez laughing) orkm mersi pentru sfaturi...as merge pe ideea lui "kukubau"laughing