| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti in vacanta? Ce ati facut pana acum, in vacanta care urmeaza sa se termine? A fost plictisitor sau nu? In special sa raspunda studentiwinking.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ce sa fac, pe-acasa, am fost plecata pe la tara mai mult, am foast si la munte si la plaja.
Tu cum ti-ai petrecut vacanta?
Te pup!

| dodo1530 a răspuns:

A fost foaarte scurta, dar am avut din plin activitate. Am mers in Delta, la Costinesti si pe un traseu cu BLAJ-ALBA-DEVA-HUNEDOARA-SIBIU-SIGHISOARA cu niste prieteni big grin

| LoLiPoP101 a răspuns:

Foarte plictisitoare a fost...si scurta sad

| ioanaAn a răspuns:

Daca esti in preajma persoanelor potrivite, nu te plcitisesti niciodata laughing

| RosyInferno a răspuns:

Pai. cea mai buna parte a fost ca am mers la un Rock Fest, luna trecuta spre finallaughing In rest am stat toata ziua in casa si. nu pot spune ca a fost plictisitor, dar nici incredibil de interesant.