| AlexDimitriu a întrebat:

Ce faceti in vacanta?
cum va distrati?

4 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Cum ma distrez? Citind, vorbind cu colegii de clasa, alergand pe strada, petrecandu-mi timpul pe aici, navigand pe internet, facand fotografii in natura si nu in ultimul rand ajutandu-mi parintii, asta fiind mai mult de bun simt decat de distractie...
Momentan, totul e bine si frumos caci sunt singur acasa, ai mei fiind la mare; si sincer nu regret ca nu am mers cu ei... E o lectie de supravietuire fara ajutorul lor.Domneste linistea si asta nu-mi displace catusi de putin.

| Criss001 a răspuns:

Pai eu sincer nu prea ma distrez in vacanta...sad

| Zady a răspuns:

Pai cel mai frumos este la strand nici bani cheltuiti foarte multipot merge cu toti prietenii, si e aproape

| CataZRO a răspuns:

Fotbal calculator bataie cu zapada prin oras cu prieteni
funzita?