| Pamanteanul a întrebat:

Ce faceți la ora asta când nu dormiti în general?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar cei din emisfera nordica dorm happy sau pierd timpul inutil pe forumuri, distrugandu-si sanatatea.

Eu una, sunt in emisfera sudica si este deja vineri, 9 dimineata happy

| Pamanteanul explică (pentru Violleta2022):

Pai vin în 2 ore cu avionu în emisfera sudica și stau pe TPU, o sa mai spui ca îmi pierd noaptea pe TPU?
Glumesc... De mâine gata, dorm la ora 12 noaptea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Pamanteanul):

Poate vrei sa spui 24 de ore de zbor, ca Australia este la peste 17. 000km de Romania

PS vezi ca acum este 2.25 am (dimineata) si tu esti inca pe forum...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt treaz. Dar nu totdeauna. Uneori dorm pe mine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Continui lupta cu demonul din capul meu thinking

| Mosotti a răspuns:

Ma uit la TV la o emisiune sau documantar sau filme, ma joc pe calculator, pe telefon, mai stau pe forumuri, cam asta fac cand nu dorm seara sau noaptea.

| pinksweetloverr a răspuns:

De obicei, noaptea învăț, gătesc, fac curat, stau pe telefon, cam tot ce n am avut motivație să fac ziua