| Welcome.to.my.word a întrebat:

Ce faceti mhaa!? Nu mai puneti intrebari? Nimic? Mai imi trimiteti cereri de prietenie ca sunt mai nouabig grin...Cum a fost ziua de azi?:X

XOXO!:X

Răspuns Câştigător
| cutie a răspuns:

@nickname... xoxo inseamna dragoste si pupici.Am raspuns in locul tau jeyz sper sa nu te superi.Bine tu? Am fost l sala sporturilor si apoi la kfc papa! Intr-un cuvant o zi cam plicti ca toate cele

Sper sa ia o seara frumoasa!

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ce sa fac?happyStau pe TPU si raspund la intrebari happy
Am avut o zi bunalove struck

| SweetCandy a răspuns:

Bn mhaa...rolling on the floorrolling on the flooro zi linistita...am stat.deci o zii fff bunarolling on the floor

| Dan a răspuns:

Totul este fani aici. http://clubulprietenilor.wordpress.com/

| AvalohAlyn a răspuns:

ZIua de azi a fost ca ziua de ieri si ca ziua de maine ce va fi.laughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Buna happy fac bine, tu?batting eyelashes pai nu stiu ce intrebari sa pun straight face ok, iti trimit o cerere de prietenie thinking pai, azi m-am trezit pe la 1 si ceva, m-am uitat la sfarsitul de la titanic, am stat la calculator, am ajutat-o pe mama sa faca mancare, am stat iarasi la televizor si acum iarasi la calculator .deci, cam plictistioare laughing tu ce ai facut azi?hee hee am o intrebarestraight face ce-nseamna xoxo?laughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Ok, mersi cutie big hug

| cutie a răspuns:

Cu placere! Mereu iti voi fi de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pentru mine, destul de obositoare.
Acum stau cu un deget pe taste și un ochi la televizor.
Tu?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ce sa fac mah. Azi am trindavit si mai multe. Cereri de prietenie trimite-mi tu, de ce sa-ti trimit eu, eu ma simt bine si cu si fara tine la rubrica prieteni. Sa traiesti o mie de ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ti se pare melodia cu puya change?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ce faci? Eu bine. Azi a venit verisoara mea pe la mine si ne-am distrat mult si bine poate iti dau adresa de mess daca vrei astept un raspuns.Pa, pa.wave big grin

| dudaev_2844 a răspuns:

Ce mai faci? cum este astazi