| luminita1234 a întrebat:

Ce faceti voi daca gasiti un portofel pe jos?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Bucur_1993 a răspuns:

As lua o parte din bani si dupa l-as duce la politie

7 răspunsuri:
| Andreia98 a răspuns:

Mi s. a intamplat. avea acte in el chiar si 3-4 milioane.imi aduc aminte ca am luat fiecare cate 10 lei din el [era vre. o 5] si l.am dus la politie.insa bani nu mai ajunse la el..aflasem mai tarziu so...prosti de noi ca nu i.am luat pe toti

| luminita1234 explică (pentru Andreia98):

Da...eu as fi luat banii si portofelul l-as arunca din nou oe zos laughing

| ViVi99 a răspuns:

L-as lua. daca asa nu stie sa-si pastreze lucrurile... your luck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-am gasit, al meu sa fiewinkinglaughing sau daca ar avea ceva buletin in el, nu m-as atinge de nici un ban, l-as duce direct la politiewinking [nu conteaza daca ai dat deja fundawinking]

| Hash001 a răspuns:

Eu as cauta dupa buletinul lui, daca nu are sa fie sanatos, ca politia ce poate face?! laughing

| SixOnTheBeach a răspuns:

Pai prima data m-as uita sa vad dacă este un buletin inauntru sau vreun card de identitate si dacă nu exista niciun nume niciun telefon niciun nimic as cerceta prin jur sa vad dacă îl caută cineva, ca sa îl inapoiez... Iar dacă nu l-as lua

| galben a răspuns:

L-as duce la cea mai aproapiata politie