| rosse99 a întrebat:

Ce faci cand te plictisesti ?

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Bună.

Stau pe net, vb cu cineva cind mi-e greu pe suflet, mă dau cu skate, bicicleta, îi inervez pe poliţişti laughing

Pa, pa.

119 răspunsuri:
| sesilia2 a răspuns:

Eu il enervez pe fratele meu mai mare...

| roxanik_5050 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ma duc prin gradina ma urc prin copaci fac poze, imi rup gatu(sarind din copaci) si enervez lumea care este cu mine->mai exact pe amica mea...cam asta fac eu...

| StefanTalica a răspuns:

Nimic

| Peentusk a răspuns:

Eu am un obicei...cand nu am ce face stau pe pat, daca nu, sub el, si ascult muzicaa. house, straina, electro house, club orice care sa te trezeasca. cateodata fac origami sau ies in oras cu pretenii (dar asta in weekend) altceva... poti incerca sati rozi unghiile big grin:devil)

| edysoru111 a răspuns:

Intru pe KaraokeParty.com si cant Alehandro xD

| Geno a răspuns:

Pai eu caut teste online pe google si merge

| FuNNy_8854 a răspuns:

Un film(mai ales hooror).

| AndreiCristianul a răspuns:

Te uiti pe 9gag.com

| bogdan619 a răspuns:

Sall pai eu cand ma plictisesc ma joc star wars battlefront

| bogdan_6760 a răspuns:

Ori ce ai face nu citi o carte ca te plictisesti mai tare...mai bine joci cs, minecraft sau voxelstein

| loramanda25 a răspuns:

Hei! De ce nu o rogi pe mama ta sa te duseze? laughing Asta a fost buna! laughing

| NoStres20000 a răspuns:

Poi daca ai un strand in apropiere du-te

| alexandranistor2 a răspuns:

Asculti muzica

| Gabry_6662 a răspuns:

Ma plimb cu prietenele mele :*big grin

| AMDIasmy a răspuns:

Ascult muzica

| Thee_Chulo_1991 a răspuns:

Intru pe facebook si ma joc Galaxy Life, mai vorbesc cu prieteni ma duc peafara ma uit la tv cu sticla de tziuca in mana si cainele langa mine si ma ui tla playboy laughing)))))))

| Ruxi_Roxy_1990 a răspuns:

Pai te plictisesti in continuare
rolling on the floor

| Ruxi_Roxy_1990 a răspuns:

Pai te plictisesti in continuare pana cand gasesti ceva de facut
tongue

| Manea_Maria_1995 a răspuns:

Pai cand te plictisesti, stai pe net vb cu prietenii mai faci glume cu cine esti in casa, esi pe afara, mananci cv, te uiti la un filmlaughing cam atat pup

| IsaBella_9531 a răspuns:

Ask musik o invat pe dinafa cra iar apoi ii enervez pe prieteni cu coverul melodiei preferatelaughing
Uneori chiar mergewinking

| cranyu a răspuns:

Pai...ma asez pe canapea sau pe pat, ma gandesc ce sa fac si intru pe mess si daca nu e nici o prietena pe mess intru pe www.clubpenguin.com si ma uit cate odata la tv daca e ceva intersant, ori intru pe meti2, ori pe WEBKINZ sau pe alte jocuri, ma mai uit pe afara, cate odata mai si desenez, daca e frumos afara ies, dar cate odata chiar nu mai am ce sa fac si atunci ma plictisesc si nu mai fac nimic doar ma gandesc ce sa fac.

| cranyu a răspuns:

Pai...eu vb cu prietenele mele pe mess, ma joc pe www.clubpenguin.com,pe webkinz, pe metin2 si alte jocuri, cate odata mananc dulciuri, ma uit la tv daca e ceva nou si super, daca e frumos afara ies si cate odata mai desenez, dar cate odata chiar nu mai am ce sa fac si ma plictisesc tare.

| kekevivi a răspuns:

Daca te plictisesti si esti cu un/o prieten/a si sunteti singuri acasa sau afara sau in camera,atunci folositi-va imaginatia (de exemplu: te prefaci ca esti un peste si traiesti intr-un acvariu,sau ca esti un personaj de desene animate precun "Viata-n acvariu", sau ca esti uneva unde ti-ai dorit sa fii, sau sa te prefaci ca esti mare si faci treburile adultilor)eu fac cam asa de obicei.

| sebiboss a răspuns:

Pe mess, plimb cu rolele bicicleta TPU sa vad ce mai e nou dar ma plictisesc des happy.

| Al3x1n10 a răspuns:

Ma uit la Tv... vorbesc cu prieteni pe mess sau daca nu stau ma uit la pereti si ii intreb ce fac laughingrolling on the floor big grin

| Stelian_Enciu_1996 a răspuns:

Te iei la cearta cu fratele mai mic sau te duci afara sa enervezi lumea

| Georgyanna a răspuns:

Hmmmm, stiu si eu, deschid televizorul, daca nu e nimic interesant, mai scriu un cantec, mai stau pe net, cam atat si ma plictisesc in continuarelaughing

| Dab12228i4 a răspuns:

Scriu pe net "ce faci cand te plictisesti?"

| Talismanul a răspuns:

Beau bere

| 4evermihai a răspuns:

Atunci cand te plictisesti iesi afara si privesti lumea si iti imaginezi ceva distractiv.