| Visan_Oana_2000_XPeb a întrebat:

Ce faci daca cineva te jigneste

5 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Cap in gura

| Staind a răspuns:

Ii intorci si celalat obraz.
La ceafa.

| immaBeast a răspuns:

Iti dai seama ca nu il / o duce capul prea mult si incerci cat poti de mult sa ignori persoana aia, sa nu mai ai niciun fel de contact cu ea.

Asta dovedeste ca nu prea are educatie, ca altceva nu stie sa faca atunci cand nu mai are argumente, decat se jigneasca.

| 393Dan a răspuns (pentru immaBeast):

Depinde, daca-i fata in fata incerc sa glumesc pe treaba asta si sa stapanesc si sa calmez situatia. Daca-i online - ignor. Cearta la nimic bun niciodata nu duce.

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Jigneşti şi tu, dar într-un mod subtil şi cu ironie. Omul respectiv o să fie suficient de prost şi nu o să înțeleagă, iar tu o să te amuzi de asta.