| Alex a întrebat:

Ce farse le-ai facut prietenilor sau cum te-au pacalit ei? De 1 aprilie sau in orice alta zi.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost o zi obișnuită, nimic mai mult, nimic mai puțin!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

....nu s-au pacalit multi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre bucuria mea, în ultimii 3 ani, niciunul dintre cunoscuţii mei nu m-a stresat cu prostia asta de " eveniment " ce are loc de întâi aprilie. N-am făcut nicio farsă, nu mi-a făcut nimeni nicio farsă, nu am văzut pe nimeni să facă vreo farsă sau să fie păcălit... Un întâi aprilie normal. Dacă ar fi aşa şi de 14 februarie, halloween şi alte evenimente din astea prosteşti, ar fi chiar foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
N-am făcut nici o farsă şi nici nu am fost păcălită anul acesta de nimeni.
A fost o zi ca oricare altă zi.
Te pup!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Eu i-am spus unei fete ca baiatul de care ii place e gay si o fata mi-a zis mie ca l-a vazut pe baiatul de care imi place ca se saruta cu una :-s

| Rooksee a răspuns:

A fost un 1 aprilie slab. Nu am pacalit, nu s-a incercat sa se pacaleasca.

| Flaviia16 a răspuns:

O tipa ne-a spus la toti ca nu se face scoala azi si n-am mers laughing

| BestStudio a răspuns:

I-am pacali: -hai pe la mine ca comand o pita!
Dupa 1ora
-Farsa de 1 Aprilie