| RAY a întrebat:

Ce fel de compromisuri ati făcut?

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cele mai multe din iubire fata de partener sau fata de familie.

| SilentRain a răspuns:

Hmmm 'compromisuri nu prea, mai degrabă mici sacrifici

| Hammurabi a răspuns:

N-am bătut-o niciodată pe sor'mea când eram copii, cu toate că și-a meritat-o de multe ori.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Ce ai ma cu viitoarea mea nevasta, raule, e asa scumpa, frumoasa cum sa o bati raule

| RainmakerX a răspuns:

Accept sfaturi de la anumite persoane si le multumesc pentru sfaturi dar de multe ori nu le bag in seama. Nu stiu daca se pune rolling on the floor

| RAY explică (pentru RainmakerX):

laughing laughing si eu patesc asta, le las sa vorbeasca apoi fac ce vreau eu, tot eu stiu mai bine

| mentholinks a răspuns:

Nu-mi amintesc sa fi facut vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din iubire