| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de persoana i-ar spune alteia sa nu se mai creada asa de desteapta?

Sa nu mai fie asa de increzuta desi persoana vizata e absolut modesta si la locul ei.Nu vrea sa para mai desteapta decat este.
Atunci,persoana care-i spune asa ceva, ce vrea de fapt?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Atunci,cel ce a facut observatia are mentalitatea eronata.mai bine zis, e un tampit care incearca sa-si mascheze defectele punand intr-o lumina proasta pe altii.

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Vrea sa ii transmita celeilalte sa nu se mai creada buricul pamantului fiindca nu e cazul.

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Si daca nu e vorba de cineva care se crede buricul pamantului, ci de o persoana absolut normala si modesta?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci,cel ce a facut observatia are mentalitatea eronata.mai bine zis, e un tampit care incearca sa-si mascheze defectele punand intr-o lumina proasta pe altii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O persoana frustata.
Nu cred ca are un scop anume, e doar limitata.