| bennet a întrebat:

Cunosc o persoana care e foarte increzuta in propriile forte si care vorbeste foarte mult, face misto de toata lumea.Chiar e atat de increzuta precum pare sau sunt doar aparente? Cum sunt de fapt acesti oameni, cum gandesc ei?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În general acest gen de oameni în lăuntrul lor sunt extrem de sensibili sau trecutul lor a fost destul de zdruncinat şi fac asta pentru apărare.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Sunt genul de persoane '' fiecare pentru el '. Probabil a avut incredere in cineva si a avut de suferit si de atunci a ales sa fie antisocial. Cu siguranta poti sa ajungi sa il schimbi intr-o oarecare masura dar e greu si de cele mai multe ori ajungi sa iti para rau.

| anad a răspuns:

Cat e si cat se mai face...Pe unii chiar asa i-a dat mama natura, altii braveaza pentru a iesi in evidenta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Genul de oameni care daca raman singuri doua ore si trebuie sa taca incep sa intre in panica. De cele mai multe ori aroganta cauta sa mascheze nesiguranta. Se tem ca daca ar descoperi in fata oamenilor unele slabiciuni ar fi desconsiderati. Sunt aparente, oamenii convinsi de valoarea lor sunt modesti si prietenosi, fara a vorbi foarte mult.

| ruxybelle a răspuns:

Uite... si una dintre cele mai bune prietene la prima vedere pare asa cum zici tu... multe fite, orgolioasa, increzuta, etc. dar daca incerci sa te imprietenesti cu ea o sa ajungi la concluzia ca de fapt e mai buna si mai draguta decat parewinking nu lua concluzii pripite tongue happy

| paulthe1 a răspuns:

Personalitatea si increderea in tine, increderea in propriile forte te vor tine la un nivel destul de inalt in inalta societate, daca vrei sa ajungi departe citeste, invata, respecta si mai ales studiaza psihologia ( http://master-brainpower.com )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orgoliosi

| bennet explică:

Merci mult la toti... happy