| Hyacinth a întrebat:

Ce fructe si legume exotice ati incercat si cum vi s-au parut? Kaki, cherimoya cum ar fi

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Am incercat tot ce am putut gasi prin zona mea: kaki, litchi, papaia, fructul pasiunii etc. Nu m-a impresionat nici unul.

| oglindasultanului a răspuns:

Adica, cum sa mi se para. Imi place: persimmon, kiwi, banane, smochine, cocos, papaya. Nu-mi place: mango, rodii. Din avocado fac "maioneza". Si nu mai stiu, ce inseamna "legume" habar n-am laughing maslina e un fruct tropical, manzanilla imi place. Asa am gasit lista, am mancat si pomelo, gref, n-am de comentat de ele, portocale(si familia), lamai galbene si verzi.

| 1997onur a răspuns:

Fructul meu favorit kaki mâine abia aștept sa fie dimineața direct la piața ma duc să-mi iau kaki e bomba fructul ăla îmi da o așa energie ca abia pot sta pe loc ))))

| Tudy000 a răspuns:

Kaki e ca un mar cu gust de frunze, aproape ca nu are gust mi se pare ciudat, dar am auzit ca e sanatos mai ales pentru oamenii fara colecist le cade bine, cherimoya nu am incercat