| nouryaak a întrebat:

Ce găsiți atractiv la o fată / femeie sau la un băiat / bărbat?
Ce găsiți neatractiv la o fată / femeie sau la un băiat / bărbat?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vorbim doar de fizic?
la o fata ceea ce gasesc atractiv este involuntar, tu alegi de cine iti place?

| Drimmero a răspuns:

Fizicul feminin, adica sa fie destul de subtirica, nu foarte inalta, pana-n 1, 65, zambetul, ochii, atitudinea feminina, vocea plapanda, parul lung neaparat, culoarea nu prea conteaza, eventualele forme, desi sunt destule care m-ar atrage si fara cine stie ce forme.

Ce gasesc neatractiv? Vocabularul de mahala, atitudinea deteriorata, curvia, neinteligenta

| OldSoul a răspuns:

Aspectul, sa fie unul placut, ingrijit, asa cum trebuie sa fie o femeie.
Si poate mai mult de atat, sa fie o fire sociabila, cu capul pe umperi cum s-ar spune, si sa stie cum sa se aprecieze, cum sa se comporte in diferite imprejurari, cu diferite persoane.

| mentholinks a răspuns:

Buzele, sanii, etc. Neatractiv, musteata.