| anonim_4396 a întrebat:

Ce genuri de muzică ascultați? Ați auzit de Kpop? Ce părere aveți de acest gen de muzică?

Răspuns Câştigător
| scp3008 a răspuns:

Da, imi place K-pop,J-pop si tot ce tine de muzica pop-energetica-rock. Blackpink, BTS, Momoland, Garnidelia, Band-Maid etc

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dr alban, eruption, melodii din 80 90

| 1997onur a răspuns:

Ascult muzica care îmi place cu adevărat.

| anonim_4396 explică (pentru 1997onur):

Adică?

| 1997onur a răspuns (pentru anonim_4396):

De la jador ascult doar 2 muzici care îmi place mie mult de tot mai ascult și în engleza și asa îmi mult de tot stai să-ți pun aicia sa asculți și tu dacă vrei https://youtu.be/_nD1i99prOc asta este singura muzica în engleza care îmi place mie mult de tot altele nu ascult am și o singur muzica de rap care îmi place cu adevărata uite asta https://youtu.be/AG56t8t9iW8 alt rap nu ascult nimic place recunosc este singurul rap care îmi place cu adevărat atata mai am și o muzica turceasca care o ascult și pe aia unorie mai mult.

| andreierdna91 a răspuns:

Eu ascult toate genurile de muzica, mai putin: muzica populara, manele, lautareasca si muzica clasica (si nu suport asa zisa muzica de relaxare, nu stiu daca e neaparat un gen).
Ascult KRock, Kpop nu prea... ma enerveaza ca nu inteleg si nici nu prea gasesc traduceri.
Din cate stiu Kpop e o adevarata cultura, la noi in Romania nu prea e asa extins fenomenul.