| catthshshshs a întrebat:

Ce gest extrem a facut pana acum persoana iubita pentru voi? Iubitul meu, cu care sunt de 2 saptamani a fost in stare aseara sa mearga la miezul noptii si sa vina la mine sa ma salveze dintr-o situatie neplacuta... M-a luat la el ca sa fiu in siguranta si am fostwinking Desi stam in cartiere opuse in orasul in care locuim happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi vine in cap vreun gest ca cel pe care prietenul tau l-a facut, adica sa ma salveze dintr-o situatie neplacuta. in schimb, odata eu si prietenul meu eram certati, pentru ca el a plecat la constanta fara sa ma anunte... si m-a sunat si eu plangeam si tipam la el la telefon, dupa care mi-a spus sa ma uit pe geam : era afara si ma astepta cu un buchet de trandafiri happy.

1 răspuns:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Wow ce cool surprise. wtf?