| Beykutza a întrebat:

Ce glume mai stiti? Am o prietena care nu rade deloc si vreau sa o fac sa rada si nu stiu ce glume sa mai fac ca sa rada. Ajutati-ma plizzz! fundita pentru cel mai bun raspuns! Multumesc anticipat:*

1 răspuns:
| LeX_6975 a răspuns:

Daca pretena asta a ta nu rade deloc inseamna ca nu e in apele ei are ceva ce o macina si nu are chef de viata nu tine de glume totul eu zic sa intri un pic in viata ei personala sa vezi ce probleme o macina si sa o consolezi si sa ii explici ca viata e frumoasa ca trebuie sa mearga inainte indiferent de probleme si sa lase problemele acasa iar in oras, afara sa aiba o alta viata.
sau
pretena asta a ta sufera de maturitate si i se pare ca anturaju care il are e prea copilaresc si i se pare o prostie viata anturajului si nu are alt anturaj thinking