| AdiDesktop a întrebat:

Ce-i cu moda asta sa fii scarbit de Loredana Groza? Si daca ar avea operatii, cui ii pasa? E cantareata, nu model?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Romani traiesc mai bine ca cei din lista 100 cei mai bogati oameni din lume,astfel ei avant deosebit de mult timp il petrec prin critica,barfe, bulling, judecata, in loc sa vada ca sunt saracile europei si ca nici o tara nu le suporta si au o economie falita, praf, sa iti plece 8 milioane din tara tu fiind in ue

| SirenicaCuMomite a răspuns:

Loredana nu e nici prima, nici ultima celebritate care nu e model, dar despre care se comentează.Şi nici nu e nevoie să facă cine ştie ce schimbare miraculoasă la ea ca să se găsească voci care au ceva de spus despre asta.Aşa a fost mereu.Sunt persoane publice.Şi un fir de păr nelalocul lui e un subiect de pus în ziar.

| AdiDesktop explică (pentru SirenicaCuMomite):

Ura fata de ea e ceva dubios de disproportionat fata de alte vedete care si-au facut operatii