| Danaciocan a întrebat:

Ce il atrage pe barbatul rac la femeia fecioara?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Încă de la primele întâlniri va exista chimie între cele două zodii. Bărbatul Rac va cădea răpus la picioarele acestei femei atât de simplă și de rafinată.
Totul la ea îi place : dulceața sa, serenitatea, naturalețea și mai ales acea latură misterioasă și rezervată.
Alături de ea, el începe să viseze din nou la o mare poveste de dragoste, una dintr-acelea pasionale, unde se întâmplă doar lucruri bune.
Bărbatul Rac, romantic și delicat, simte că găsește în aceasta, femeia cu care poate să pornească pe un nou drum, și de ce nu să formeze o familie chiar.