| sokere20 a întrebat:

Ce imi sugerati sa aleg intre o consola de jocuri si o tableta?
P.S.:Amandoua au preturi echivalente.

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Ti-as sugera sa iti achizitionezi o consola de jocuri decat o tableta. Tableta nu prea ma incanta pentru ca este exact ca un laptop decat ca nu are tastatura si are touch, pe cand cu consola de jocuri te distrezi mult mai mult sa mai fie si decodata te joci ce vrei, nu trebuie sa mai dai pe un Cd original un milion si dai mai putin.Asta este parerea mea eu am decat calculator si Playstation 2 pentru ca atuncea aparuse.O seara placuta!

| sokere20 explică (pentru RyGoLeTa):

Multumesc foarte mult!

| RyGoLeTa a răspuns (pentru sokere20):

Nu ai pentru ce!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te c.i pe ea de tableta..mai bine sa ai o consola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place sa te joci, ia-ti o consola.

| FReAkAzO1d a răspuns:

Pai acu depinde si de varsta...
Daca esti mai micut ia-ti Consola deoarece o sa te joci.
Daca esti mai mare...sa zicem de la 18 in sus ia-ti tableta.
Tableta nu prea e pentru jocuri...
Acu depinde pentru ce doresti tu