| horia_7230 a întrebat:

Stiti ce jocuri merita sa fie cumparate pe xbox 360? Momentant nu am voie sa aleg decat 2, 3 cu economiile mele imi permit cate ceva dar nu foarte mult, si nu ma lasa sa modific consola pentru ca sa nu piarda garantia. Deasemenea unde gasesc cele mai mici preturi pentru aceasta? Multumesc!

5 răspunsuri:
| radutherap a răspuns:

Smackdown vs raw 2010 e calumea

| VoiceWithin a răspuns:

Tomb raider underworl, este un joc cu o fata pe nume Lara Croft si trebuie sa treci peste niste obstacole, poti cauta pe you tube un video si sa vezi daca iti place happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wwe raw vs smack down 2010 este wrestling cu superstarurile de la wwe raw si smack chiar si ecw big grin e super jocul grafica exceptionala...si chiar sa nu uit gta4 big grin e super tare

| Mihnulinu a răspuns:

...stiu eu ...ar fi bine sa iti iei :
mafia 2 (care e un super joc aparut pe 26 martie 2010)
gta 4(care si asta e un super joc )
si mai gasesti tu multe altele(astea mie imi plac... poate tie nu o sa iti placa.Fiecare cu gusturile luibig grin)...cumparale de pe net.Gta 4 costa 2 milioane (in lei vechi) iar mafia 2 tot pe acolo.Mult succesbig grin

| Robertva a răspuns:

Inazuma eleven, Smackdown vs raw, Wwe, Fifa, Mortal kombat, funda?