| raMLesS a întrebat:

Ce incaltaminte aveti? Va plac jordanii, sneakersii, nike-urile? Ce parere aveti despre aceste incaltaminte?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca m-am uitat asa de mult sa vad de la ce firma este incaltamintea pe care o am. Am ceva ce imi place si vine bine. Nu prea conteaza firma...

Si uitasem ca exista incaltaminte jordan. Sa nu mai vorbesc despre sneakersii, ca nu stiam sigur care sunt, pana sa caut acum sa vad big grin Dar aparent din astia mai port.

| J0B0MAT a răspuns:

Prefer Nike

| Lukasssz a răspuns:

Jordanii sunt smecheri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nike îmi cumpăr de obicei, acum câteva zile mi am luat încălțăminte și de la cropp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puma.

| costinzaharia a răspuns:

Salut! Daca esti pasionat de sneakers si iti plac adidasii produsi in editie limitata, intra pe https://bricksneakers.ro acolo vei gasi sute de modele rare de la cele mai mari branduri, Nike, Jordan, Yeezy, New Balance, Off-White, UGG si multe altele.

In plus poti folosi codul BRICK5 pentru 5% reducere la prima comanda

Funda?