| Maxiela a întrebat:

Ce inseamna bara de la facebook, cand in jos apare prietenii cu buton verde, in josul listei?

3 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Înseamnă că respectivii prieteni (cei cu bulină verde), sunt online.

| Maxiela explică (pentru Dizz):

Imi apare lista impartita in 2 si in ambele parti sunt cu bulina(in partea de jos apare mai multi prieteni cu bulina verde, iar in sus cativa cu verde).

| SecaresValentin a răspuns:

Daca este un punct verde la vreun prieten deal tau sa stii ca atunci este conectat dai funda?