| Ana a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca te saruti cu persoane necunoscute big grin?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Subconstientul tau semnaleaza nevoia ta de iubire.

6 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

"Daca saruti pe cineva in vis, ar trebui sa te astepti la necazuri, daca primesti un sarut, te va cuprinde un dor de cineva drag, sau te vei impaca cu cineva. Sarutul din vise poate insemna si inchinaciune. Daca refuzi un sarut in vis e semn de ocrotire, de bun simt. Sarutul cu o persoana de acelasi sex in vis inseamna ca ascunzi ceva foarte grav."
Astea is interpretari ale viselor legate de "sarutul din vis", deci nu trebuie sa te increzi.
Bye, Jessy

| zorialbi a răspuns:

E bine sa nu te gandesti la ce ai visat si nici sa nu incerci sa interpretezi visele...pentru ca nu inseamna nimic. A crede in vise e un fel de a crede in ghicirea viitorului. Si asta nu e bine.

| mutascu a răspuns:

Poti afla semnificatia visului de aici: http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Sarut

| zuzi_4846 a răspuns:

Ca tocmai le-ai cunoscut? happy

| Rose_2860 a răspuns:

Ca ti'ai dori acest lucrulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca o sa te intilnesti cu persoana potrivita, sau o sa aveti o discutie