| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce inseamna de fapt sa fii un om normal,ca nu vad sensu normalitatii,totul se bazeaza pe ce crede multimea increzatoare si serioasa,pe traditie, obiceiuri, pe spiritul de turma, pe familie si pe spalarea creierului, eu ce sa mai cred?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sclavul care se adapteaza societati si care accepta realitatea asa cum este este un om normal, sclavul care voteaza, crede in povesti cu zeii, care munceste pana moare etc
nu fi normal fi tu insuti

https://www.youtube.com/watch?v=lpivoGPBOvk

| Hyung17 a răspuns:

Care e diferenta dintre un om normal si unul care nu este? Nimica, depinde cu ce sau cine comparam happy