| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna funda pe acest site ca nu stiu
ce este?
cu e te ajuta?
ce face?
HELP ME

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Funda =raspuns castigator =100 de puncte in clasament =mai multe puncte = rank mai mic =rank mai mic =sanse mai mari sa devii nr 1 pe site.etc
In realitate ea nu te ajuta cu nimic. este doar o recunostinta adusa unui raspuns pe care l-ai considerat de ajutor!
Dar multi exagereaza si stau pe siteul asta numai pentru funda...

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Fundita = Medalie oranj = Raspuns castigator = 100 de puncte.
TPU=toti pentru unu.

are ca scop principal ajutorul intre persoane. Aici postezi diferite intrebari, la care vei primi raspunsu pe masura continutului intrebarii. Este un site de imbogatire a cunostintelor, de a invata din intrebarile puse de ceilalti utilizatori, un mare ajutor pentru fiecare dintre noi, un site de impartasire a ideilor, un site de ajutor reciproc. Doar de aceea se numeste "TPU" ( toti pentru unu ).

Pa-pa! big grin