| OneReason a întrebat:

Ce inseamna "Man, heck of a win?

Fara google translate.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Omule, la naiba cu victoria.

| johnnny123 a răspuns:

Cred că cel mai aproape de adevăr ar fi "Grozavă victorie", sau "O victorie dată naibii"

| alex15ccc a răspuns:

"heck of" este o expresie ce se foloseste pentru a scoate in evidenta ceva sau pentru a arata cantitatea foarte mare.

deci traducerea ar suna cam asa "omule, al naibi de castig!"
nu stiu daca traducerea este buna deoarece nu stiu contextul, daca ai putea sa-mi dai si resul frazei.

| Claxon987 a răspuns:

Daca vrei traducere si adaptare : "mama, ce mai victorie" banuiesc in contextul cupei mondiale ca ai intalnit asta