| Tuende a întrebat:

Buna! Joi mi-am facut un tatuaj pe picior de la glezna pana la genunchi, am si niste culori, dar nu e primul tatuaj! Vineri totul a fost ok, dar pe sambata seara sa imflamat toata glezna, si laba piciorului! Este normal? Nu ma doare, dar este foarte neplacut!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fugi la spital ca nu-i normal, poate fi infectie masiva si daca dai in septimecie, atunci poti samori.

Răspuns utilizator avertizat
| Docy78 a răspuns:

Buna,poti merge la un medic sa iti de-a niste antibiotic..Acolo e o infectie.O sa scapi