| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă pentru voi fericirea?

Știu că e o întrebare banală, dar totuși să vă citesc... happy

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sanatate + bani, in ordinea asta

| J0B0MAT a răspuns:

Păi multe. Dar cel mai simplu, câinele meu. Fericire 100% în fiecare secundă.

| Dismally a răspuns:

Estea acea stare de multumire intensa, de bucurie, de euforie chiar si cred ca ar trebui sa fie unul din cele mai importante teluri in viata happy Pentru tine ce este?

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

Deși am spus că ar fi o întrebare banală și pare că am răspuns profund până acum la întrebările de pe aici, se pare că aici m-ai încuiat. Chiar nu aș ști să gândesc întrebarea asta dar mai ales să-i dau răspuns. Tocmai de aceea aștept răspunsurile voastre, poate după îmi fac și eu o idee. laughing

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, e complicat de explicat in cuvinte dar cand o stimti stii ce este big grin

| blackann a răspuns:

De ce sa ne citesti? nu ai cum sa cunosti pe nimeni pe TPU, cauta in viata reala.

| anonim_4396 explică (pentru blackann):

Păi unii sunt sinceri și pe aici, știi? happy Dar da, sunt și mulți care mint. happy Sau folosesc aplicația doar pentru caterincă.
Cred că vieții reale zic pas, adică eu una chiar nu am întâlnit oameni reali și profunzi, iar pe cei pe care i-am întâlnit profunzi, sunt 2 sau 3 și doar cu ăia am mai păstrat legătura, dar nici cu ei nu mă întâlnesc prea des. happy Așa că, rămân pe TPU happy Nu știu din ce părți ale României vin, dar unii chiar mai au profunzime. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lucrurile simple.

| CesăfacAnonim a răspuns:

Familia,animalul de companie, partenerul.
Pentru fiecare fericirea stă în altceva, într-o pasiune, hoby etc.