| marria a întrebat:

Ce inseamna pentru voi frumosul?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Daca te referi la arta-sa-mi fascineze ochiul!
Daca te referi la o persoana-sa-mi fascineze sufletul!

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

The beautifulwhistling

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e frumos ce e frumos e frumos ce-ti place tie...

| D-Anna a răspuns:

Ceva ce ochiului i se pare frumos si sufletului si mai frumos.eu zic ca desenele abstracte daca le intelegi aia-i frumos, un apus de soare toamna, valuri albastre, camp cu papadai, naturaletea asa bruta cum e, o privire sincera, o imbratisare din suflet, versurile unei melodi, si cu ocazia asta uite http://www.youtube.com/watch?v=ZnZE4g3xvpw

| marria explică:

Nu Ben .nu ma reprezinta.nici nu stiu dc am pus'o.cred ca e sg pe care mi-a acceptat-o din cauza marimiibig grin
si hai. vreau o definitie a frumosului...in fiecare zi rostim de cel putin 10 ori acest cuvant. ce inseamna pentru voi?

| marria explică:

Da harciog ai dreptate. dar e suficient? nu se poate mai mult?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intalnirea dintre asteptarea mea estetica si oferta artistica! Suna ca o definitie seaca, insa aplicabila tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imaginea te reprezinta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi place ploaia, ceata, vintul turbat care rascoleste frunzele toamna, privelistea din virful unui munte, cerul instelat si cu luna stralucitoare, parcul dupa ce a nins proaspat si este totul de un alb imaculat, copaci, tufisuri, banci, alei si lumina are o stralucire superba pe care nici un aparat de fotografiat nu o poate surprinde. O vezi doar daca te afli acolo in momentul ala. E feeric. Si-mi mai place ceva, intra pe link-ul din pagina mea de utilizator, o sa vezi niste flori si parcuri superbe. In principiu, imi place natura happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

f. frumos! un maestru romantic! felcitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos ce-ti place. E simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marria pai deja am folosit vreo 5 cuvinte sa explic unul singur.Eu zic ca e chiar prea mult.