| SimpleSergio a întrebat:

Ce inseamna pentru voi Sarm/farmec? ce intelegeti prin asta...cum percepeti.cand vine vorba de sexul opus happy... Vreau raspunsuri inteligente!

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai pentru mine sarm/farmec...este ca cel de sex opus sa aiba acel ceva care sa ma atraga, sa ma farmece, sa imi dea senzatia ca plutesc de cate ori il vad, sa ma faca sa zambesc, pentru mine are sarm atunci cand stie sa imi vorbeasca, cand ma priveste intens si ma face sa rosesc, cand stie cum sa imi atraga privirile, sa fie glumet si sa arate bine, eu una cred ca fiecare are farmecul lui, ceva aparte, care sa il faca deosebit de ceilalti, daca pe mine ma atrage un baiat inseamna ca are un farmec apartehappy. Sa stie sa ma vrajeasca dintr-o privire si 2 cuvintehee hee

| SimpleSergio explică:

Puteti da si exemple?