| Danyellaa a întrebat:

Ce inseamna un caracter vulcanic?

5 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

Sa fii impulsiv.

| reihiuke a răspuns:

Cineva cu temperament vulcanic este energic si are anumite manifestari (se enerveaza repede) pe care nu si le poate controla. Cauta despre coleric daca vrei sa aflii mai multe.

| Hevnoraak a răspuns:

Un caracter vulcanic e genul de caracter agresiv se "aprinde" din orice țipă gesticulează, înjură etc.Aceste persoane nu își poate controla acțiunile pe moment.

| SladeWilson a răspuns:

O persoana care se enerveaza repede si din orice. Gadenste-te chiar la cum este un vulcan si cum acesta arunca lava

| Giuney a răspuns:

Un caracter aprins, stresat...