| 393Dan a întrebat:

Ce intrebare nu ar trebui pusa la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Mai bine spus ce nu ar trebui facu... Pipaieli, binoclat,
Si intrebari gen "Cand ne?","Nu vrei sa vi la mine?" "Nu erai mai inalta?" "Cate kg ai?" "De ce nu te-ai pensat sau facut unghiile sau imbracat altfel sau asa?" "Fostul era mai?" "Ai mai avut aventuri pana acum?" "Platesti tu?" Chesti de genu consider eu

| 393Dan explică (pentru Freya1):

rolling on the floor vad ca ai experienta, chiar sunt amuzante

| Freya1 a răspuns (pentru 393Dan):

Ma eu spun ce nu mi-ar placea. Faza cu pipaitu am patit-o si e aiurea sa stai pe cealalta banca de el ca e disperat si vede numa tate...
Sau faza cu mai inalta o urasc aia mi s-a spus recunosc.
Si cu fostul, cu chematu acasa le-am mai patit, in rest am spus ce nu e ok din punctul meu de vedere

| 393Dan explică (pentru Freya1):

Da, sorry sa aud ca ti s-au intamplat si tie, insa citindu-le acum sunt chiar foarte amuzante

| Freya1 a răspuns (pentru 393Dan):

Stai linistit stiu ca sunt amuzante de aia zic ca sunt aiurea sa le spui big grin

| nukemdfkz a răspuns (pentru Freya1):

Cine întreabă așa ceva? A stai, disperații și ciudații

33 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ai cont de TPU?

| RAY a răspuns:

De ce te-ai despartit de fostul? placi pe cineva? vrei sa facem sex in seara asta? esti spion sub acoperire?

| 393Dan explică (pentru RAY):

Iti schimbi imaginea profil? ceva diferit? sau tot legat de stiinta?

| 393Dan explică (pentru RAY):

Interesant, dai in literatura si istorie

| RAY a răspuns (pentru 393Dan):

Mult adevar e in citatul ala

| Freya1 a răspuns:

De asta am zis si faza cu "Vi la mine?" daca nu e prost sa zica cealalta varianta sigur e idiot si o cheama la el tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru falokrat):

Daca o chema cu gandul si apropoul asta.Nu zice nimeni daca vrea sa faca sex de la prima intanire e alegerea fiecaruia dar din partea unor fete sa zic hai la mine din prima asa o sa para poate deplasat deoarece nici nu apuci sa iti dai seama daca te place fata daca mai e virgina ce hram poarta etc

Răspuns utilizator avertizat
| oprescudorin11 a răspuns:

Ce meserie sau profesie ai? Ce salariu? In ce partid iti mananci rahatul?
Una din astea!
Mai bine intrebi : ce numar are la pantofi, slit sau sutien!

| BlackRose03 a răspuns:

Mai esti virgin?

| 393Dan explică (pentru BlackRose03):

*scapa furculita din mana* (・_・;)

| BlackRose03 a răspuns (pentru 393Dan):

Ai spus sa-ti zic ce nu ar trebui sa întrebi la prima intalnire.Acum raspunde cu detalii pls.

| 393Dan explică (pentru BlackRose03):

Hahahah *se apleaca dupa furculita ...si-o rupe la fuga spre cea mai apropiata iesire* rolling on the floor

| ShaOfHatred a răspuns:

Cat de mare e?

| CleanHeart a răspuns:

"Si cum decurge intalnirea pana acum" -. -. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi ție îți place în Gura Presei? Apropo, trebuie să plec că acum începe reluarea.Te-am pupat.Ciao.

| 393Dan explică (pentru anonim_4396):

Mmmm... pupat? (~_^) Si nu, n-am vazut nici un episod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat castigi pe luna? Ce masina conduci?

| BIoody a răspuns:

Despre sex

| leapșa a răspuns:

"69 sau doggy?"

Prima intalnire ar trebui sa fie amuzanta si un pic serioasa, doar vrei sa faci persoana de langa tine sa se simta bine. De la a II-a incolo, mai strecori si cate o intrebare personala.
Cele intime se lasa mai pe urma, ultimele as zice.

Răspuns utilizator avertizat
| nukemdfkz a răspuns:

Dacă te vede neinteresantă și fraieră normal că vrea să te babardească să scape de tine, dacă te plăcea nu mai făcea asta.

| Freya1 a răspuns (pentru nukemdfkz):

Fiecare trece prin fel si fel de lucruri in viata.Fiecare experimenteaza lucuri noi si da peste ciudati

| romanianglorious a răspuns:

Esti virgina intre degetele de la picioare?

| Blondina12 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza la prima intalnire intrebarile de genul "cate relati ai m-ai avut?","da de ce nu mai esti cu el?" si cele despre sex.