| Biersack_Dinah_1995 a întrebat:

Ce intrebari sa ii pun lui crush? ce as putea vorbi cu el?
Astept pareri si sugestii... Multumesc
P.S.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te referi la CRUSHUL de portocale, sau de lamai?
Ai putea folosii limba romana integral, nu crezi?

| ABCD122 a răspuns:

Ce va atrage pe amândoi
Il poti întreba ceva despre sport ( gen la ce sport se pricepe, a vazut concursurile de la Rio, daca ii place sa alerge, etc), daca aveti prieteni comuni il poti întreba ceva despre x, y sau daca ii place scoala / arta ( ce culoare il definește, ce parere are despre profesoara x, etc)
Astea mi au venit in minte. Mult succes! happy

| thechristine a răspuns:

Daca mai cauti idei de intrebari sau subiecte de discutie la prima intalnire, citeste articolul acesta https://www.libertatea.ro/......ie-1146505