| intreb597654 a întrebat:

Poti face bani din Instagram sau tik tok? Asta e asa un mic business, un joc de acasa ce mi-ati recomanda si cum sa invat? Ca vreau sa stau izolat imi place mult.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

POti face bani, chiar foarte multi.
Important e sa te pricepi sa cresti un cont de Instagram si/sau tiktok in asa de mult incat firmele sa vrea sa le faci publicitate.

| intreb597654 explică (pentru suntserios):

Daca faci glume poti face bani?

| dullcat a răspuns:

Buna.Da, sunt o groaza de oameni care fac bani din social media.Ai cautat pe Youtube? Gasesti videoclipuri care iti explica destul de clar cum sa procedezi in functie de ce business alegi. Unii au mici afaceri cu produse facute de ei, altii doar fac reclama la produse si asa mai departe.Partea cu izolatul nu suna asa bine. laughing