| cristipetra a întrebat:

Ce jocuri merg pe windows 7?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Cam toate care merg pe Xp, plus că Windows 7 Professional (nu ştiu dacă şi restul au opţiunea asta) are modul Xp. Doar Vista face figuri la jocuri. Bine, probabil unele vechi nu merg, dar nu sunt sigură.

3 răspunsuri:
| cristipetra explică:

De ex mw nu merge! care ma puteti ajuta cred ca daca imi dati id de mess prin team viewer?

| robert123 a răspuns:

Eu am win 7 pe leptot si jocurile nu merg bine pentru ca acestea cer dx9 si pe win 7 dx11 e incorporat si acesta nu merge cu dx9 deci cea mai mare parte din jocuri mw,assassins creed, spiderman, si in general cele misto nu iti vor merge

| Mihai_Alexandru_1998 a răspuns:

Cam toate jocurile noi