| anonima1111111111 a întrebat:

Ce județ din România vi se pare cel mai dezvoltat ca economie, infrastructură, salarii șamd. și care județ din România vi se pare cel mai sărac și cu cei mai inculți oameni? Și încă o întrebare: Dacă ar fi să decideți să vă mutați definitiv într-o altă zonă a țării noastre, care ar fi aceea? Adică în ce județ v-ați muta?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu exista zona sau judet sarac doar hoti mai multi.
Peste tot sunt bani suficienti de investit doar sunt in unele zone in care se fura extrem de mult sau nu ii duce capu sa investeasca.Din punctul meu de vedere si dupa cum banuiesc partea aia a moldovei este mai nedezvoltata nu stiu daca din cauza nestiintei sau a furtului dar nah si mai dezvoltata este sudul sud estul, vesti cred eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as muta in Bucuresti.Sau in Cluj.

| ApaEUda a răspuns:

Cel mai dezvoltat: Vaslui