| ȘtefiȘtef a întrebat:

Daca ar fi sa va mutati din Romania unde v-ati muta? De ce?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Mi-ar place sa stau in japonia! pur si simplu ma fascineaza tara aia! bine si ea are idiotii ei. ex : http://www.youtube.com/watch?v=AR-Iz1fts5M&feature=related da totusi... e o tara frumoasa

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca ar fi absolut necesar sa ma mut din Romania, probabil as alege China. Este o tara fascinanta. Sau Spania (ador spaniola big grin ).

| StefanStyle94 a răspuns:

Nu m-as muta niciodata din Romania, ma rog...nu definitiv.Cu toate că se intampla multe rahaturi in tara asta, eu o iubesc si pentru mine e cea mai frumoasa tara. Daca tot vine vb de mutat, la vara ma mut la tara, adio oras...

| Barbie a răspuns:

In MIAMI :love struckx: fiindca este un loc foarte frumos si este cald tot timpul :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In republica Bucuresti, apropoo la intrebare cu guma de mestecat, pui 2-3 cuburi de gheata pe locul cu pricina si se deslipeste imediat

| Justgreen a răspuns:

M-as muta in Anglia. M-as muta acolo pentru ca acolo nu este ca in Romania(LOL) acolo daca inveti si iei o facultate castigi bine nu ca in Romania ai 1 facultate si te faci vanzator la consignatie si se castiga bine acolo deci Angliawinking
fundita?big grinbig grinbig grin