| anonim_4396 a întrebat:

Ce loc ocupa muzica in viata ta? Ce importanta are (daca are vreuna)?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iubirea ocupa si va ocupa mereu primul loc. Muzica pentru mine este o forma de cultivare a ei.

| Silvia a răspuns:

Nu ocupa un loc. Pur si simplu e acolo.

| Helvete a răspuns:

Ocupa unul dintre cele mai importante locuri. Pentru mine, muzica inseamna foarte mult. Am melodii pe care le ascult de ani de zile si de care nu o sa ma pot satura vreodata. Si ascult aproape incontinuu: pe strada, la calculator, cand scriu, cand citesc, cand mananc, noaptea adorm cu castile in urechi...

| asdgfhresry a răspuns:

Are cam 1 jumatelaughing in continuu vreau muzica noua, adica am numai muzica in calculator. Eu ascult muzica deoarece ma relaxeaza si cand sunt trista, suparata, nervoasa, doborata de viata ascult muzica in care ma regasesc. De multe ori dansez ca sa ma descarc de nervi. Fara muzica nu stiu ce m-as face. Probabil as sta paralizata whistling

| IQOnly a răspuns:

Pe mine muzica ma relaxeaza.Noaptea imi pun castile in urechi si adorm ascultand muzica mea preferata.Asa ca pot sa zic ca muzica ocupa un loc destul de important in viata mea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lokl 2. dupa scoalalaughing ador sa cant si muzica ma ajuta sa trec mai usor un hop love struck