| Vampiree a întrebat:

Ce lucru ciudat vi s`a intamplat sau ati visat?

Răspuns Câştigător
| StefanStyle94 a răspuns:

Am visat ca stateam cu prietena mea si vine unu si o pupa ca nesimtitu pe guralaughingaveam niste draci pe mine cand m-am trezit...

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am visat ca ma bateam singura.Adica erau eu pusa in fata propriei persoane intr-o arena plina de oameni si da-i cu stanga, da-i cu dreapta, da-i cu piciorul. Faza e ca nimeni nu a castigat.Desi eu vroiam sa imi inving jumatatea maleficadevil

| Cσσкiє a răspuns:

Am visat că eram cu verişoara mea pe peron şi stăteam lângă un tren, destul de aproape de el. În faţa trenului era un troller înalt cât el, trenul s-a înclinat şi a căzut peste mine şi verişoara mea. Eu tremuram sub el, credeam că am murit, după ce mi-am dat seama că sunt vie l-am ridicat şi nu aveam nicio zgârietură. Cum am avut atât de multă putere încât să ridic trenul şi cum de troller`ul era mai greu decât trenul?

| Romancutza a răspuns:

Pai...am avut un vis chiar foarte ciudat. Sfarsitul lumii.Doar o prostie. Dar tu?

| luciana200972 a răspuns:

Ultima data am visat ca eram mireasa dar la nunta mea toata lumea era imbracata in doliu si plangea, iar eu peste rochia de mireasa aveam ceva negru, imi cautam sotul si nu-l gaseam si nu intelegeam de ce toata lumea plange. groaznic cosmar.

| Vampiree explică:

Pai eu.mai multelaughing

| alexmjj a răspuns:

Pai am multe vise ciudatelaughingcum ar fi ca sunt pe insula jurasiclaughingcred ca am vazut de prea multe ori filmullaughingsi mi sa tiparit in caplaughing