| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai cumpără lumea second hand în afara de telefoane și mașini, de pe olx?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haine, tablete și ANIMALE. Foarte multe. Unele și pe gratis. Dar... nu prea recomand. Am luat un câine de pe OLX (era gratis, scria "donație"), și era extrem de timorat. Cred că e ceva putred la mijloc când sunt gratis, dar bănuiesc că cei la un preț rezonabil sunt ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice. Rochii de mireasa, peruci, ceasuri fake, genti fake, lenjerie intima...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haine, accesorii precum bijuterii sau genți de damă; aparatură electrocasnică; unelte, etc.

| rapandula a răspuns:

Orice care are durabilitate.